Звернувшись в компанію Svetlini ви отримуєте такі послуги:

- проектування освітлення під цілі замовника;

- виконання світлотехнічного прорахунку в програмі DIALux;

- візуалізація майбутнього освітлення;

- підбір фабричних світильників за ескізами дизайнерів/архітекторів;

- реалізація з нуля складних дизайнерських задумів;

- виробництво лінійних світильників з LED профілю всіх форм та розмірів;

- монтаж накладних, врізних, підвісних, трекових та інших видів LED світильників;

- встановлення прихованого закарнізного підсвічування в ніші гіпсових, натяжних, тканинних стель або з використанням багетів;

- програмування LED підсвічування по зонам освітлення;

- монтаж системи підсвічування «Зоряне Небо»;

- прокладання прихованої проводки або з відкритими кабелями в стилі Лофт;

- порошкове фарбування світильників в будь-який колір по RAL;

- даємо рекомендації по установці та використанню світлодіодних світильників;

- пропонуємо авторський нагляд.

Планувати освітлення важливо ще на етапі «коробки» та голих стін. Якщо ваш інтер'єр не передбачає стиль Лофт з відкритою проводкою, то до прокладки кабелю необхідно передбачити типи світильників і вид підсвічування, їх розташування. Від того, яке LED освітлення ви оберете, буде залежати кількість жил кабелю, розмір його перетину, місця виведення та ін. Неправильно обраний кабель може загрожувати повною його заміною. Наприклад, LED стрічка RGB працює від 4-х жильного дроту, а світлодіодна стрічка білого світіння - від 2-х жильного. Товщина кабелю змінюється в залежності від відстані між стрічкою та блоком живлення.

Блоки живлення - обов'язковий елемент. Вони потрібні для стабілізації напруги, яка йде від мережі 220 В до світлодіодної стрічки. Лед стрічка може мати напругу 5 В, 12 В, 24 В, 220 В. Як правило, трансформатор ховають в заздалегідь передбачену під його габарити нішу в стелі. Але якщо зробити помилку в розрахунках, і LED підсвічування стелі буде по факту з більшою потужністю споживання, то потужніший блок живлення вже не поміститися в готову нішу. Як підсумок - додаткові витрати.

Світлодіодне освітлення має безліч нюансів, які спливають в момент монтажу. Щоб не платити двічі, особливо важливо проконсультуватися з грамотними фахівцями саме цієї області. Найчастіше електрики, що встановлюють розетки, не розбираються в нюансах світловіддачі, комфортної температури кольору джерел світла, в безшовній порізці світлодіодних профілів, у виборі блоку живлення, який не буде голосно гудіти після установки, і навіть у грамотній пайці ледів.

Звертаючись за установкою в Svetlini ви можете бути впевнені в спеціалізованій підтримці на всіх стадіях ремонту. Ми надаємо розрахунки необхідного обладнання з урахуванням довговічності, даємо рекомендації по розміщенню, управлінню та подальшому використанню джерел світла. Наші досвідчені інженери використовують професійні монтажні матеріали, а установку здійснюють безпечно і якісно. Ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Будемо раді співпраці!

У Вас є конструкції, які Ви хочете підсвітити? Телефонуйте за номерами (093) 343-55-88(050) 601-96-61 або надішліть запит на адресу svet@svetlini.com.ua, і ми прорахуємо вартість монтажних робіт будь-якої складності.

Мы передзвонимо!
Запитати в нас