Вам набрид дизайн кімнати? Хочеться внести зміни без істотних ремонтно -будівельних робіт? Вихід є - зробіть підсвічування!

 

Вам не потрібно купувати нову люстру або бра. Все набагато простіше. Зробіть підсвічування за допомогою світлодіодної стрічки.

Світлодіодна стрічка - це найкраще джерело лінійного світла в інтер'єрах. Не обмежуйте свою фантазію стелею. Завдяки самоклеющейся основі 3М світлодіодну стрічку можна приклеїти на будь-яку суху знежирену поверхню. Якщо Вам дуже подобатися Ваш новий диван і Ви хочете зробити його центром уваги - підсвітіть диван! Продублюйте підсвічування на інших меблях і ви досягнете ефекту предметів у повітрі.

Набридла нудна вітяльня? Підсвітіть полички і простір навколо телевізора і побачите, як перетвориться її вигляд. Захотілося космічної реальності - підсвітіть плінтус, карнизи і різноманітні ніші. Як бачите варіантів тисячі, а спосіб реалізації дуже простий і зрозумілий.

Для початку визначтеся з температурою світіння (теплий , холодний) або кольором (червоний, синій, зелений, жовтий). Якщо відразу визначитися не вдалося або у Вас є кілька завдань для підсвічування, вибирайте стрічку з RGB світінням. Вона дозволяє міняти колір на той який потрібен у даний момент, підбираючи сотні відтінків і напівтонів.

RGB - світлодіодна стрічка для підсвічування стелі

Після того як ви визначилися з температурою світіння, Вам потрібно вибрати яскравість. Яскравість світіння світлодіодної стрічки залежить від кількості світлодіодів на метр і їх типу.

SMD 3528 / 60 - найменш яскрава світлодіодна стрічка, яка використовується для виділення світлом контурів конструкцій з гіпсокартону, елементів інтер'єру. Відмінний і недорогий варіант для тих, кому не потрібне яскраве підсвічування.

SMD 3528/120 - яскрава світлодіодна стрічка використовується для інтенсивного підсвічування. Через таку кількість світлодіодів ( 120 шт ) створюється дуже яскраве безперервне світіння.

SMD5050/60 - світлодіодна стрічка на основі яскравих світлодіодів SMD 5050. За інтенсивністю світіння дана стрічка схожа з попередньою і також застосовується для яскравого підсвічування будь-яких конструкцій.

SMD 5630 / 60 - найяскравіша світлодіодна стрічка, нового покоління. Застосовується для дуже інтенсивного підсвічування і навіть часткової заміни основного освітлення. Вона також доступна в лінійках на алюмінієвій основі по 1м.

Напруга живлення світлодіодних стрічок складає 12В, тому для використання їх від мережі потрібні спеціальні блоки живлення . Потужність блоку живлення розраховується залежно від споживаної потужності стрічки та її довжини. Умови використання блоків живлення можуть бути різними, можна вибрати герметичні або герметичний блоки живлення.

Для світлодіодних RGB стрічок використовують контролер, за допомогою якого ви можете змінювати відтінки світіння стрічки і режими.

Таким чином за допомогою двох ( світлодіодна стрічка + блок живлення) або трьох (світлодіодна стрічка + блок живлення + контролер) компонентів можна змінити простір до невпізнання. Створіть відчуття тепла і затишку в домі. Чи не переставайте експериментувати, адже сучасні світлодіодні технології і створені для того що б радувати нас даруючи нам комфорт і естетичне задоволення.

Мы передзвонимо!
Запитати в нас