Не виникає жодних сумнівів у тому, що кожен підприємець або директор магазину хоче привернути увагу покупця саме до його товарів, підкреслити їх унікальність. І перший крок до цього - буквально виставити продукцію у вигідному світлі. Вміле використання підсвічування - це такий же маркетинговий елемент, як і зовнішня чи внутрішня реклама. Правильно підсвічена вітрина магазину здатна продавати продукцію навіть тоді, коли магазин закритий, змушуючи покупця повернутися і купити вибраний товар днем. Компанія Svetlini пропонує широкий асортимент продукції для підсвічування вітрин, стелажів, закритих і відкритих конструкцій.

Головна перевага світлодіодного підсвічування - це ефективність. Наші фахівці знають безліч способів установки світла для вітрин. За допомогою світлодіодних стрічок можна підсвітити вітрини з різних матеріалів, скла, дерева, металу та ін. У сучасних інтер'єрах магазинів дуже часто використовують ніші в якості вітрин. За допомогою тонкої та легкої в монтажі світлодіодної стрічки можна підсвітити ніші будь-якої конструкції.

Працюючи багато років зі світлодіодним освітленням, ми з упевненістю можемо сказати, що світло, що випромінюється нашими світлодіодними світильниками, абсолютно безпечне для вашої продукції. На відміну від галогенових ламп, світлодіодні джерела світла не випромінюють тепло, відповідно, товар не вигоряє і не плавиться. Це особливо важливо враховувати при виборі освітлення для кондитерських або шкіряних виробів, які легко піддаються впливу навколишнього середовища.

Окрім підсвічування товару на вітринах, не варто забувати і про освітленість торгового простору. Найкраще рішення - поєднання загального і акцентного освітлення: одні світильники створюють рівномірний світловий фон, інші необхідні для локального підсвічування, щоб виділити окремі частини залу. Для цього можуть використовуватися різні стельові і трекові світильники, а також світильники з LED профілю. Сьогодні особливо популярне світлодіодне підсвічування ювелірних виробів. Фахівці нашої компанії завжди підкажуть, які світлодіоди і як краще використовувати, щоб ефективно підсвітити ювелірні вироби, годинники, кришталь, коштовні аксесуари та ін.

Компанія Svetlini, крім широкого асортименту готової продукції, пропонує лінійні світильники власного виробництва різних розмірів і форм. Інженери виготовлять світлодіодні конструкції, керуючись вашим дизайном, або запропонують вам найактуальніші на сьогоднішній день варіанти.

Висока яскравість світіння, відтінки білих світінь (теплий білий, холодний білий), проста і компактна конструкція, економічність і довгий термін служби роблять світлодіодні джерела світла воістину вигідним варіантом для освітлення. Світлодіодний стрічки з RGB світінням відмінно доповнять оригінальний дизайн інтер'єру магазину і підкреслять нестандартні концепції бренду.

Телефонуйте за номерами 098 966-33-77, 050 601-96-61 або відправляйте запит за електронною адресою  svet@svetlini.com.ua. 

Світильники для кафе та ресторанів

Мы передзвонимо!
Запитати в нас