На ріст і розвиток рослин впливає безліч факторів - повітря, вода, тепло, харчування і, звичайно ж, світло. Тому невід'ємним атрибутом сучасних теплиць є спеціальні системи освітлення.

Почалося все з того, що в кінці XVIII століття вченими був відкритий процес фотосинтезу, який відповідає за розвиток рослин. Пізніше дослідник Тімірязєв К.А. довів, що інтенсивність росту рослин залежить не тільки від кількості світла, але і від спектру. На фотосинтез рослин особливо впливає довгохвильова частина спектру - інфрачервоні промені. Ці спостереження були зроблені до того, як почався розвиток області світлодіодного освітлення. На сьогоднішній день світлодіодне освітлення досягло рівня, коли фізичні характеристики, потужність і економічність світлодіодів роблять їх найбільш оптимальним варіантом для застосування в тепличному середовищі.

Найефективніший спосіб вплинути на щедрість врожаю - управляти фотосинтезом, і кращий спосіб досягнення хороших показників у вирощуванні - використання інфрачервоної світлодіодної стрічки (фітоленти). Компанія Svetlini розширила асортимент світлодіодних джерел світла та запропонувала новий продукт - інфрачервона світлодіодна стрічка для освітлення теплиць. Її особливість полягає в тому, що один світлодіод поєднує кристали червоного і синього кольору. Відомо, що для розвитку кореневої системи витрачаються пігменти, які поглинають червоний колір, а для розвитку зеленого листя - синій. Для росту рослин світлове співвідношення світіння даних кристалів підходить найбільш оптимально.

Якщо Ви ведете тепличне господарство, але у Вас інша система освітлення, варто задуматися над її ефективністю. Інфрачервона світлодіодна стрічка, крім збільшення врожайності, дозволить заощадити на електриці. Більш того, термін служби такої стрічки становить понад 50000 годин, що в рази більше, ніж у звичайних освітлювачів. Світлодіодна стрічка не тендітна, не містить газу, а тому не є вибухонебезпечною. За допомогою клейкої основи закріплюється на будь-яку установку.Фахівці нашої компанії мають великий досвід в монтажі та заміні освітлювального обладнання. Здійснивши монтаж нового світлодіодного освітлення на місце старого обладнання, ви значно збільшите врожайність і економічність теплиці.

Відомі в Європі (Нідерланди, Англія, Данія) господарства підтверджують необхідність використання в теплицях інфрачервоного світлодіодного освітлення. Географія застосування такого освітлення в провідних світових господарствах стабільно збільшується. Америка та азіатські країни (Японія, Китай) також застосовують світлодіоди для вирощування тепличних культур.

Дослідження підтверджують, що світлодіодні світильники - майбутнє освітлення теплиць, і починати їх застосування варто вже сьогодні.

Ви можете скористатися посиланнями нижче для вибору підходящої Вам світлодіодної продукції, або звернутися за допомогою до наших менеджерів.

Напишіть нам за адресою svet@svetlini.com.ua або зателефонуйте 098 966-33-77, 050 601-96-61, і фахівці нашої компанії повідомлять Вам вартість установки або заміни світлодіодної інфрачервоної стрічки у Вашій теплиці.

 

Мы передзвонимо!
Запитати в нас