Успіх будь-якого заходу залежить від того, наскільки яскраво, оригінально і якісно оформлене місце проведення свята. Ми пропонуємо якісні світлодіодні гірлянди різного виконання, прожектори і світильники. Гірлянди ви можете застосувати для зовнішнього оформлення фасадів, інтер'єрів святкових залів, прикрашання дерев на вулиці і для багато чого іншого. За допомогою прожекторів ви можете підсвітити рекламний банер або майданчик, підкреслити особливості фасаду, де проводиться захід. Для того, щоб зробити акцент на експонати або декор, ми пропонуємо трекові світильники.

У нас ви можете орендувати гірлянди:

Міні штора (ICICLE) - найкраща яскравість у співвідношенні кількість діодів на метр погонний. Така гірлянда освітить навіть самі темні куточки. Вона має сформований декоративний вигляд, залишається тільки повісити, включити і насолоджуватися сяйвом.

Завіса (CURTAIN) - це те, без чого не обходиться жодне вікно. На Вашому вікні вона безумовно буде привертати увагу і манити заглянути всередину. За допомогою цієї гірлянди дуже просто і швидко створити декоративну завісу.

Нитка (STRING) - гірлянда, що готова приймати будь-яку форму. Вона чудово поєднується як з натуральними матеріалами (камінь, дерево), так і зі штучними. Нею можна прикрасити і підкреслити будь-який кущ, квіти та дерево. Це прекрасне доповнення до будь-яких декоративних конструкцій.

Снігопад (SNOWFALL) - капаючі крижинки звертають на себе увагу, а доповнені гірляндою String вони будуть виглядати казково і витончено.

Мотив - фігурна гірлянда різноманітних форм від десятків варіацій сніжинок до різнокольорових зірочок. Відмінне доповнення до будь-якої новорічної ілюмінації.

Ретро гірлянда (Белт Лайт) - стане незамінним елементом декору на весіллі, корпоративі, вечірці, інших святах або ж просто в будинку чи у дворі.

Переваги оренди гірлянд:

 

Оренда світлодіодного обладнання:

Для створення святкового настрою дуже часто достатньо кількох джерел світла, які не вимагають спеціального монтажу. Прожектори з білим або ж RGB світінням - відмінний варіант, якщо потрібно швидко підсвітити танцмайданчик на вулиці, сцену або просто зону відпочинку.

Для підсвічування експонатів, товарів, інтер'єру, сцени всередині відмінно підійдуть трекові світильники.

Вам потрібно зробити незвичайну святкову ілюмінацію або підсвічування? За допомогою нашого світлодіодного обладнання Ваше свято залишить у всіх незабутнє враження. Зробіть заявку поштою svet@svetlini.com.ua або зателефонуйте за телефоном 097 642-15-00, 050 601-96-61. Наші менеджери прорахують вартість оренди обладнання конкретно для ваших задач.

Мы передзвонимо!
Запитати в нас