Світлодіодна led стрічка в сучасному дизайнерському мистецтві

Всім давно відоме традиційне освітлення значно поступається в ефективності та красі сучасним світлодіодним стрічкам. Крім цього, найголовнішими перевагами світлодіодних стрічок є:

 1. низька вартість;
 2. простота встановлення;
 3. мінімальне енергоспоживання (в порівнянні зі звичайними лампочками значно економлять витрати на електрику).

Виходячи з перерахованих вище якостей, стає зрозумілою перевага світлодіодних стрічок, а також практичність їх застосування. Світлодіодна стрічка з легкістю підійде як для оформлення дизайну в приміщенні (спальня, зал, кімната в будинку або квартирі), так і для декорування фасадної частини будівлі (будинку, кафе, ресторану чи готелю).

Варіанти застосування світлодіодної стрічки

У сучасному оформленні інтер'єру світлодіодні стрічки застосовуються як елемент декору стелі, стін. Ще здавна всім відомий факт, що за допомогою грамотного освітлення можна перетворити будь-яке приміщення з «гарбуза в карету».

У нашому магазині ви можете побачити великий вибір світлодіодних приладів за доступними цінами для реалізації світлового дизайну у Вашому домі будь-якої конфігурації і складності.

Різноманітність колірних рішень, регулювання світності, тепле і холодне освітлення.

Проектування підвісної стелі із застосуванням світлодіодних стрічок - відповідальний етап, з яким зможе впоратися людина, що має знання та досвід в даній області. Тому часом доцільніше доручити дану дію в руки досвідчених працівників. Фахівці компанії Svetlini надають послуги з проектування і виготовлення підвісних конструкцій з використанням світлодіодних стрічок.

Встановлення світлодіодного обладнання

Монтаж світлодіодної стрічки можна виконати без будь-яких особливих знань в області електротехніки самостійно. У розділі «Світлі рішення» Ви можете ознайомитися з матеріалами, які допоможуть уникнути виникнення різного роду підводних каменів при виконанні монтажних робіт. Також наша компанія надає послуги з виконання електромонтажних робіт, більш детальну інформацію читайте в розділі «Встановлення освітлення та підсвітки».

Етапи монтажу світлодіодної стрічки:

 1. вибір led-стрічки;
 2. розрахунок необхідної потужності;
 3. вибір блоку перетворення;
 4. підготовка поверхні;
 5. кріплення світлодіодної стрічки;
 6. підключення до мережі змінного струму;
 7. тестування системи;
 8. запуск готової світлодіодної стрічки.

Схема підключення одноколірної стрічки без регулювання яскравості

Схема підключення одноколірної стрічки без регулювання яскравості

 

Схема підключення одноколірної стрічки c регулюванням яскравості

Схема підключення одноколірної стрічки c регулюванням яскравості

 

Схема підключення RGB стрічки без регулювання яскравості

Схема підключення RGB стрічки без регулювання яскравості

 

Схема підключення RGB стрічки з регулюванням яскравості

Схема підключення RGB стрічки з регулюванням яскравості

 

Сучасні технології дозволяють використовувати світлодіодні стрічки не тільки в сухих приміщеннях. У нашому магазині Ви зможете знайти світлові рішення з високим ступенем захисту від впливу вологи. Є світлодіодні стрічки, які використовуються для підсвічування дна басейну.

Компанія Svetlini також займається виготовленням будь-яких нестандартних світлових приладів та рішень і завжди відкрита до діалогу!

Мы передзвонимо!
Запитати в нас