Svetlini - це команда Світлих і Творчих людей. Ми знаємо про світлодіодне освітлення Все! Ну, або майже все) І готові ділитися своїм досвідом і знаннями з Вами! Наша мета - висвітлювати життя своїх клієнтів, робити її комфортніше і радісніше! Наша компанія почала працювати з LED освітленням в 2006 році, коли світлодіоди тільки з'являлися на ринку України. З тих пір ми «підсвітили» величезну кількість вдячних клієнтів! Наші клієнти: Міністерство Енергетики, Укртрансгаз, ТМ Боржомі, ВДНГ, заміський комплекс NATURALIST, Театр на Подолі, рес-н Мацоні, рес-н Чачаварня, рес-н Тюбетейка, рес-н Веранда на Дніпрі, рес-н Вілла Рів'єра, рес-н ПРАГА, НІКА МОТОРС, готель Бурса, STEREO Plaza та багато інших.

Компанія Svetlini є імпортером світлодіодної продукції з заводів виробників. Це дозволяє нам вести контроль якості пропонованої Вам продукції і встановлювати прямі і чесні ціни на весь товар. Крім власного імпорту, ми пропонуємо світлодіодні світильники найпопулярніших марок і виробників. Якщо Ви не знайшли необхідний світильник в нашому інтернет-магазині, то менеджери допоможуть вам з пошуком, або підберуть аналог. Допомога досвідчених менеджерів у виборі необхідних товарів гарантована! Для Вашого комфорту в офісі представлені стенди зі зразками продукції. Ми ретельно стежимо за підтримкою повного асортименту пропонованої світлодіодної продукції на складі, тому що дбаємо про економію Вашого часу.

Під ТМ Esviti ми запустили власне виробництво сучасних лінійних світильників. На нашому сайті представлені світильники найбільш затребуваних розмірів у вигляді лінії, квадрата, прямокутника, стільника та ін. Також виробляємо світильники з LED профілю під замовлення за Вашими параметрами.

Ще однією з головних переваг Svetlini є наявність команди штатних інженерів. Крім продажу світильників, ми здійснюємо монтаж і програмування LED підсвічування. Досвідчені інженери візьмуться за встановлення світлодіодного обладнання вже на фінішній стадії ремонту. Тому ми особливо вимогливі до акуратного і ефективного виконання електромонтажних робіт. Компанія Svetlini гарантує якість установки освітлення! При нестачі стандартних рішень щодо висвітлення інтер'єрів, архітектури чи ландшафту наші інженери спільно з дизайнерами здійснюють проектування і виробництво світильників з використанням акрилу, металевих профілів та ін. допоміжних матеріалів. Ми беремося навіть за ті завдання, які іншим компаніям виявилися «не по плечах». З повним комплексом послуг від Svetlini Ви можете ознайомитися в розділі «Встановлення освітлення та підсвітки».

З будь-яких питань сміливо звертайтеся до нас за вказаними на сайті номерами телефонів або надсилайте запит на svet@svetlini.com.ua. Будемо раді зробити яскравіше Ваш будинок і настрій!

Мы передзвонимо!
Запитати в нас