Компанія Svetlini пропонує великий вибір як внутрішніх, так і зовнішніх світлодіодних гірлянд.

Відразу після вибору ілюмінації виникає питання як монтувати ці гірлянди. Якщо з установкою гірлянд для внутрішнього застосування всі, як правило, справляються самостійно, то монтаж вуличних гірлянд вимагає більш професійного підходу. Це обумовлено наступними факторами:

  1. Висота. Як правило кріплення гірлянд зовнішнього застосування - це висотний монтаж. Для цього потрібно мати сходи відповідної висоти або замовляти послугу автовишки. Під час монтажу гірлянди по ребрах даху та димоходу завжди використовується страхувальне обладнання. Складність монтажу та ризики зростають з ростом градусу крутизни даху відповідно.
  2. Поверхня кріплення. Місце кріплення гірлянд обов'язково повинно бути надійним і стійким, щоб вони залишалися натягнутими і не відпадали незалежно від погодних умов. Найпростіше просверлитися шуруповертом  до місць кріплення, але зовсім не хочеться псувати фасад будівлі, білосніжні рельєфні колони або пластикові вікна дірками від шуруповерту. Не хвилюйтеся, у професіоналів завжди знайдуться в запасі хитрощі як цього уникнути!
  3. Погодні умови. Мало хто монтує ілюмінацію в теплу пору року. Мінусова температура впливає не тільки на людський фактор. Як відомо будь-який матеріал (каучук або ПВХ) має властивість дубіти на морозі. При продажу кабель гірлянд скручений, щоб максимально заощадити місце під час доставки. Перед монтажем гірлянди потрібно добре розкрутити, щоб не зіпсувати візуальний ефект і уникнути їх провисання після відлиги. Крім того, такі гірлянди як снігопад дуже сильно розгойдують пориви вітру. Ми підходимо до монтажу з урахуванням багаторічного досвіду та кліматичних особливостей нашого клімату.
  4. Термін установки. Навіть прикрасити ялинку у дворі займає чимало часу. Хто хоч раз обмотував дерево гірляндою, знає. Поодинці кріпити гірлянди вкрай складно і довго. Не важливо, прикрашається будинок або сад гірляндами, тут потрібна злагоджена командна робота. Замовивши установку ілюмінації у Svetlini, Ви отримаєте швидкий та якісний монтаж з гарантією, заощадивши свій час і сили. Наші професійні інженери-монтажники вже багато років успішно справляються з подібними завданнями.

Ми працюємо з державними структурами, такими як Міністерство енергетики, обласні, районні та міські ради, маємо великий досвід участі в електронних тендерах. Нами було прикрашено безліч торгових комплексів, клубів, готелів, ресторанів і кафе, щоб дарувати відвідувачам яскравий святковий настрій.

Святкова ілюмінація допоможе ефектно і безпечно прикрасити приватний будинок і прилеглу територію. Гірляндами можна прикрасити лавки, сходи, паркан, доріжки і навіть вуличні світильники.

Якщо на Вашій території росте символ Нового року - пухнаста ялинка, потрібно неодмінно огорнути її казковим сяйвом. Не варто забувати про прикрасу дерев, адже вони в світлодіодних вогнях виглядають просто неймовірно.

Вартість монтажу. Візуалізація

Вартість кожного конкретного монтажу розраховується індивідуально і залежить від обсягу робіт, транспортних витрат (виїзд монтажників-електриків), кріпильних матеріалів, підключення обладнання до доступного електро-виводу та гарантії на установку. Замовлення автовишки в вартість послуги не входить. Ви можете замовити цю послугу самостійно, або ми можемо зробити це за Вас.

Монтаж гірлянд нашими інженерами здійснюється на території Київської, Дніпропетровської, Харківської та Одеської областей. За домовленістю можливий виїзд в міста інших областей.

Якщо Ви хочете мати уявлення про те, як буде виглядати майбутнє освітлення, дизайнери Svetlini виконають для Вас візуалізацію. Вартість послуги - 400 грн. При купівлі гірлянд і замовленні монтажу у нас на загальну суму від 20000 грн, Вам доступна візуалізація об'єкта абсолютно безкоштовно (гроші за візуалізацію потім йдуть в знижку, при оплаті за гірлянди та установку). Надсилайте фото на Viber або email!

Наші менеджери нададуть Вам детальну інформацію про гірлянди та особливості їх монтажу, зроблять індивідуальний прорахунок вартості установки освітлення за схемами або фото об'єкта із зазначенням розмірів. Звертайтеся за номерами (097) 343-22-55, (095) 187-37-26, (093) 343-55-88, (050) 601-96-61 або пишіть на електронну пошту svet@svetlini.com.ua.

Мы передзвонимо!
Запитати в нас