Вуличні гірлянди

Світлодіодні гірлянди мають безліч форм, розмірів і характеристик. Але основна відмінність, на яку Ви повинні звернути увагу при виборі - це зона їх застосування. Лед гірлянди поділяються на гірлянди зовнішнього і внутрішнього застосування. Вуличні гірлянди, які представлені в даному розділі, мають ряд переваг. При виготовленні LED гірлянди для зовнішнього застосування використовується зносостійкий каучук, щільний пластиковий ковпачок і герметик, що витримує перепади температур. Така лед гірлянда має рівень захисту IP65 і служить багато років в наших кліматичних умовах. Вона не боїться мінусової температури, снігу, зледеніння і поривів вітру.

Компанія Svetlini - імпортер світлодіодних гірлянд з заводу виробника. Наші гірлянди представлені як торгова марка Esviti. Кожна лед гірлянда Esviti пройшла перевірку на тривале заморожування і працездатність в крижаній воді. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити вуличну гірлянду ТМ Esviti, а також таких популярних марок, як Delux, MK Illumination, Brightled, Lumier.

Новорічна ілюмінація підрозділяється на види, в залежності від того, який об'єкт потрібно прикрасити гірляндами (будинок, ялинку, вікно, фасад, дах, альтанку ...) і якого ефекту домогтися. Розглянемо види вуличних гірлянд і їх застосування.

 • Ретро гірлянда (Belt Light)

  Кабель з патронами для лампочок, розташованих на рівних відстанях один від одного - це і є Ретро гірлянда. Її також називають Лампочна гірлянда або гірлянда з лампочок. Залежно від вибору ламп для такої гірлянди, вона буде виглядати сучасно (круглі лед лампи матові) або під старовину (прозорі філаментні, лампи Едісона). Термін служби ретро гірлянди залежить від якості кабелю і патронів, їх герметичності. Тому, вибираючи белт лайт для вулиці, зверніть увагу на товщину проводу та місця його з'єднання з патронами. Кабель повинен бути товстий, гумовий (каучук), а не ПВХ, і мати захист не менше ніж IP44.

 • Гірлянда Бахрома або Міні Штора (Icicle)

  Така гірлянда нагадує бурульки різної довжини і використовується як прикраса даху будинку, кафе, ресторану, альтанки, для виділення горизонтальних контурів. У цьому сезоні віддають перевагу такому кольору світіння гірлянди Бахрома як холодний білий або теплий білий з ефектом мерехтіння Flash.

 • Гірлянда Нитка (String)

  Ця гірлянда відповідає своїй назві і являє собою кабель з діодами, розташованими на рівній відстані один від одного. Як і попередня, гірлянда Нитка може бути з ефектом мерехтіння (кожен 10-й діод блимає) і без нього. Гірляндою Нитка зручно обмотати стовбур дерева, прикрасити новорічну ялину або сосну. Така світлодіодна гірлянда використовується для виділення контурів і штрихування фасадів, а також як прикраса і підсвічування конструкцій з метало каркасу.

 • Гірлянда Штора (Curtain)

  Led гірлянда Штора ідеально підходить для того, щоб рівномірно прикрасити квадратний або прямокутний простір. Вона складається з горизонтального кабелю, від якого, на рівних відстанях, звисають гірлянди Нитка однакової довжини. Така гірлянда прикрасить великі вікна та вхідні групи.

 • Гірлянда Снігопад (Snowfall)

  Гірлянда Снігопад представляє собою пластиковий циліндр, в якому знаходяться світлодіоди. Після включення гірлянди в мережу 220V, діоди починають плавно, один за одним, загорятися і затухати. Здалеку гірлянда Снігопад створює ефект падаючої сніжинки або крапельки. Це вишукана і ненав'язлива гірлянда, яку вважають за краще використовувати на деревах в дуеті з гірляндою Нитка, або як прикрасу козирка, в поєднанні з гірляндою Бахрома.

 • Гірлянда Мотив (фігурна)

  Це фігурна гірлянда, як правило, у вигляді сніжинки або зірки різних розмірів. Така гірлянда являє собою металевий каркас, обтягнутий дюралайтом. По суті гірлянда Мотив може мати будь-яку плоску або об'ємну форму (комета, куля, сніжинки і зірки різних форм, листочок, декоративні візерунки та ін.) Крім дюралайта вона може бути обтягнута гірляндою Нитка. Використовується така гірлянда як новорічна прикраса вітрин, як декор фасадів будівель і вхідних груп, а також для розтяжок над вулицями і проїжджою частиною і окрасою опор вуличних ліхтарів.

 • Дюралайт світлодіодний

  Дюралайт являє собою гнучкий світлодіодний шланг що світиться. Такий вид підсвічування часто використовують для привертання уваги до заправних станцій (реклама заправок), у вигляді окантовки вивісок, як підсвічування перил на мостових, для того, щоб обтягнути рекламні назви і фігури на металевому каркасі.

 • Гірлянда Водоспад (Waterfall)

  Гірлянда Водоспад - це аналог гірлянди Штора. Однак світиться вона не в статичному режимі. Ця гірлянда створює ефект води що збігає вниз завдяки диодам, яки поперемінно загоряються. Гірлянда Водоспад добре виглядає на великих вікнах і як прикраса вхідних дверей.

  У нас Ви можете купити вуличні гірлянди або взяти їх в оренду на необхідний Вам термін. Також ми пропонуємо монтаж і демонтаж гірлянд. Всі види ілюмінації представлені в наших магазинах в Києві, Харкові та Одесі.

Мы передзвонимо!
Запитати в нас