Скільки метрів світлодіодної стрічки можна підключити до блоку живлення?

Спочатку, необхідно з'ясувати, яку потужність споживає один метр стрічки і яку кількість стрічки повинно бути підключено.
Важливий момент! Блок живлення обов'язково повинен мати запас по потужності мінімум 30%. Інакше, він швидко згорить від перевантаження.
Приклад:
Потужність одного метра стрічки SMD 3528 60 діодів - 4,8 Вт. Всього необхідно 9 метрів. Множимо 9 метрів на 4,8 Вт, отримуємо 43,2 Вт. Це потужність, яку споживає стрічка. Далі 43,2 Вт плюс 30%, виходить 56,16 Вт. Ось саме такий або більшої потужності потрібен блок живлення для конкретного прикладу.

 

Що таке IP - Ступеня захисту?

Код має вигляд IP(XX), де на позиціях X знаходяться цифри.
Перша цифра — захист від проникнення сторонніх предметів. Друга цифра — захист від проникнення води.
При першій класифікуючій цифрі, рівній 1, 2, 3 і 4, оболонка забезпечує захист від зовнішніх твердих предметів діаметром більше або дорівнює відповідно 50, 12,5, 2,5 і 1,0 мм. При цифрі 5 оболонка забезпечує часткову, а при цифрі 6 — повний захист від пилу.
Якщо друга класифікуюча цифра дорівнює 0, то оболонка не забезпечує захист від шкідливого впливу води. Друга класифікуюча цифра, яка дорівнює 1, вказує на те, що оболонка забезпечує захист від вертикально падаючих крапель води; 2 — від вертикально падаючих крапель води, коли оболонка відхилена на кут до 15º; 3 — від води, що падає у вигляді дощу; 4 — від суцільного обприскування; 5 — від водяних струменів; 6 — від сильних водяних струменів; 7 — від впливу при тимчасовому (нетривалому) зануренні у воду; 8 — від впливу при тривалому зануренні у воду; 9 — в умовах високотемпературної мийки навіть при високому тиску води.

Приклад:
IP68: пилонепроникний прилад, витримує тривале занурення у воду під тиском.

 

У чому відмінності світлодіодної стрічки з робочою напругою 12 В та 220 В? Яка кратність різання стрічок?

Світлодіодна стрічка напругою 12 В основному призначена для підсвічування ніш, стелі, вітрин і так далі. Перевагами такої світлодіодної стрічки є те, що кратність її різання п'ять сантиметрів і наявність клейової основи для легкої установки.

Світлодіодна стрічка з робочою напругою 220 В укладена в силіконову оболонку, завдяки якій її можна встановити в приміщенні з підвищеною вологістю. Але мінімальний відрізок такої стрічки не може бути менше одного метра.

 

Термін служби світлодіодів?

Теоретично, світлодіод – вічне джерело світла, з часом світлодіод просто тьмяніє. Тому терміном служби світлодіода вважають той час, за який він тьмяніє на 30% від того стану, в якому він перебував при покупці. Цей час залежить від класу світлодіодної стрічки і варіюється від 30 0000 до 50 000 годин.

 

Що таке колірна температура?

Колірна температура - найважливіша характеристика світлодіодів. Колірна температура вимірюється в градусах за шкалою Кельвіна (К).

За європейськими нормами всі джерела світла по кольоровості розділені на три групи:

Мы передзвонимо!
Запитати в нас