При купівлі ілюмінації та замовленні монтажу у нас на загальну суму від 20000 грн, Вам доступна візуалізація об'єкта абсолютно безкоштовно (гроші за візуалізацію потім йдуть в знижку, при оплаті за товар та установку).

Візуалізація допомагає заздалегідь отримати уявлення про те, яким буде освітлення після реалізації проекту. Вона наочно і в доступній формі показує замовнику, яким буде освітлення в реальності.

Моделювання освітлення можна виконати на тривимірній моделі дизайн проекту або з фотографії об'єкта. Світлодизайнером промальовуються світлові рішення з розміщенням світильників і інших джерел світла. Місця розташування світильників узгоджуються з замовником, враховуються всі основні світлотехнічні установки світильників і джерел світла, такі як потужність джерел світла і колірна температура, форма світлового пучка і його ступінь розсіювання.

Візуалізація освітлення неоціненна при проектуванні зовнішнього архітектурного освітлення фасадів будівель.

Заздалегідь побачивши запропоноване світлодизайнером освітлення, можна виявити недоліки і внести необхідні корективи в проект освітлення. У підсумку, завдяки візуалізації освітлення ви будете знати яке освітлення отримаєте.

Дизайн-проект Новорічної ілюмінації ресторан Альмондо, Київ.

Приклад виконання візуалізації на фото об'єкта.

Дизайн-проект підсвітки Заміського будинку.

Приклад виконання візуалізації на кресленні.

Дизайн-проект контуроного освітлення Новобудови, Київ.

Приклад виконання візуалізації на 3D макеті.

Хочете побачити як буде виглядати Ваше освітлення? Надішліть нам фото об'єкта за адресою svet@svetlini.ua або зателефонуйте за номером (068) 128-83-83, і ми зробимо візуалізацію освітлення вашого простору.

Мы передзвонимо!
Запитати в нас