Власне виробництво світильників з LED профілю

Перейти в розділ світильниківНаша компанія займається індивідуальним виготовленням і установкою лінійних світильників з LED-профілю будь-якої складності. Допоможемо вибрати світильники потрібних характеристик (потужність, температура світіння, яскравість і т.д.), прорахуємо проект, встановимо. Заповніть форму зворотного зв'язку і наш менеджер допоможе створити дизайн освітлення згідно Вашим бажанням.

Безкоштовний онлайн-розрахунок проекту
Безкоштовний онлайн-розрахунок проекту

Будь-який тип кріплення світильників

Врізні світильники
Накладні світильники
Підвісні світильники

Форма світильника на ваш вибір

Прямі лінії
Прямокутники і квадрати
Різноманітні форми і абстракції

Ви вибираєте вид профілю, колір світіння і колір фарбування по RAL

Сьогодні лінійні світильники з LED-профілю широко поширені як основне і декоративне освітлення, завдяки своїй універсальності, довговічності і функціональності. Лінійні світильники часто використовуються для освітлення офісних приміщень, торгових майданчиків, житлових приміщень.

Величезною перевагою світильників з LED-профілю є можливість виготовлення світильників з різною колірною температурою, а при використанні схеми управління можна плавно змінювати яскравість світіння.

Дані світильники енергоефективні та довговічні, мають легку вагу і низьку робочу температуру, тому їх можна застосовувати в натяжних стелях.

Лінійні світильники універсальні, використовуються дизайнерами та архітекторами для проектування основного освітлення, виділення окремих зон площі, інтер'єрних елементів, фасадів і ландшафту.

Які лінійні світильники обрати?

При виборі лінійних світильників потрібно враховувати ряд характеристик:

 

Якщо не знаєте, які лінійні світильники потрібні, телефонуйте за номерами, зазначених в шапці сайту або заповніть форму прорахунку проекту і наші менеджера допоможуть Вам вибрати найбільш підходящий варіант для реалізації Ваших ідей.

Безкоштовний онлайн-розрахунок проекту
Безкоштовний онлайн-розрахунок проекту
Мы передзвонимо!
Запитати в нас