Якщо Ви давно планували змінити внутрішній простір Вашої вітальні, спальні або дитячої, то світлодіодне овітлення - найкраще рішення. Без значних витрат і зусиль можна перетворити інтер'єр до невпізнання. Існує широке розмаїття способів і варіантів декоративного освітлення будинку. Найпопулярніші з них це... 

Закарнізне підсвічування - відмінний спосіб акцентувати увагу на стелі. Наші майстри-електрики знають як розміщувати світлодіодну стрічку на стіні або на карнизі щоб домогтися різних ефектів світіння підсвічування. В залежності від ваших побажань або конкретного дизайн-проекту, фахівці підбирають світлодіодну стрічку і монтують її виходячи з головних вимог.

Внутрішня підсвітка - не менш популярний спосіб прикрасити стелю або нішу в стіні. Зазвичай таке освітлення світить через якийсь об'єкт. Розсіювачем може бути акриловий фігурний короб, тканина, скло і т. д. Маючи досвід роботи з різними матеріалами, наші фахівці можуть не тільки провести монтаж освітлення, але і створити цілі світлові конструкції.

Трекові системи досить популярний вид освітлення. Таку систему зазвичай використовують в торгових залах магазинів, виставкових площах, робочих місцях, кафе, ресторанах і, звичайно ж, житлових приміщеннях. Головною особливістю трекових систем освітлення є їх принцип монтажу. Наші фахівці встановлять трековую систему по Вашим побажанням. Шинопровід може кріпитися безпосередньо на стелю або на стіну, а також підвішуватися на тросах.

Установка точкового світильника відбувається на останньому етапі, він просто кріпиться на певне місце заздалегідь підготовлене і підключається до мережі. Під врізні світильники потрібно заздалегідь вирізати отвори.

Ми допоможемо підібрати і зробити точний розрахунок необхідної кількості продукції для освітлення вашого об'єкта. Прорахуємо навантаження освітлення на блоки живлення і кабель, запропонуємо необхідні підсилювачі, диммери або контролери, що дасть можливість вирішити поставлені перед освітленням завдання. Це може бути і дистанційне керування декількома зонами світла з одного пульта, і запис власних програм освітлення, і управління світлом через wi-fi з Вашого телефону, планшета або ноутбука і багато іншого. Наші менеджери проконсультують вас по телефону або в офісі. Також в офісі Svetlini Ви завжди можете ознайомитися, порівняти і вибрати підходящу Вам світлодіодну продукцію – LED світильники, прожектори світлодіодні або LED стрічки, блоки живлення, профіль та інші комплектуючі.

Спеціально під ваш поект наші інженери виготовлять і установлять світильники з LED профілю. Будь-якої форма від квадрата до бджолиних сот, індивідуальних розміри для кожного клієнта, підвісні або врізні, все за Вашим запитом.

При необхідності консультації по підбору освітлення на місці монтажу або проведення замірів, наші інженери здійснюють виїзд на об'єкт із зразками продукції для демонстрації за запитом і допомагають Вам у прийнятті рішення. Ми завжди виконуємо монтажні роботи якісно, надійно, акуратно.

Ми даємо гарантію на виконані нами роботи та використовуємо тільки якісну продукцію власного імпорту від перевірених виробників. При необхідності здійснюємо гарантійний ремонт, а після закінчення терміну гарантії, ми надаємо сервісне обслуговування.

Користуючись послугами професіоналів, Ви не тільки забезпечите себе і свій будинок, але і заощадите час та кошти.

Замовте установку від Svetlini за номером (093) 343-55-88 або надіславши запит за адресою svet@svetlini.ua і Ви отримаєте професійну послугу від кращих спеціалістів.

Мы передзвонимо!
Запитати в нас